Сумiш для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованної кераміки ANSERGLOB BCМ 11, 25 кг

Код товара: 105761
Наличие: Есть в наличии
85.65 грн.

Суміш ANSERGLOB ВСМ 11 для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованної кераміки

Галузь застосування

Суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 11 для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованної кераміки призначена для зведення внутрішніх і зовнішніх стін блоками з поризованної кераміки і теплоізоляційних ніздрюватих бетонів, таких як газобетон, пінобетон, газосилікат і т.д.. За рахунок високої адгезії до основи забезпечує монолітність, високу міцність і жорсткість зведених конструкцій. Наявність у складі суміші теплоізоляційних заповнювачів запобігає утворенню «містків холоду».

Склад

Суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 11 для мурування стін з ніздрюватого бетону і поризованної кераміки виготовлена на основі високоякісного портландцементу, мінеральних наповнювачів (у т.ч. перліт), функціональних добавок провідних європейських виробників.

Технічні характеристики

Товщина шару                                                                                2-10 мм

Пропорція суміші                                                                           0,24-0,26 л води/кг

Час придатності до роботи                                                            не менше 2 годин

Час корегування                                                                              5 хвилин

Час твердіння розчину                                                                    24 години

Міцність на стиск                                                                            не менше 5 МПа

Адгезія до основи                                                                            не менше 0,3 МПа

Морозостійкість                                                                              не менше 50 циклів

Температура основи                                                                       від +5оС до +30оС

Температура експлуатації                                                              від -30оС до +80оС

Підготовка основи

Підготовка  основи  здійснюється  згідно   ДСТУ - Н Б А.3.1-23:2013,  ДБН В.2.6-162:2010  і

ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною без видимих руйнувань. Блоки перед укладанням або наклейкою необхідно очистити від пилу, бруду та інших речовин які перешкоджають адгезії мурувальної суміші до основи, і видалити пухкі місця.

Приготування суміші

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,24 - 0,26 л води на 1 кг суміші (6 - 6,5 л води на мішок 25 кг) при одночасному перемішуванні вручну або механічно (дрилем на низьких обертах)  до отримання однорідної і пластичної маси. Через 5 хвилин суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

Спосіб застосування

Суміш мурувальна наноситься рівномірно на контактну поверхню за допомогою кельми або сталевого шпателя і розрівнюється зубчастим шпателем з розміром зубця від 4 до 10 мм. Рекомендована товщина робочого шва від 2 до 5 мм. Блоки встановлюються на розподілену розчинну суміш, а їх положення корегується за допомогою гумового молотка протягом 5 хвилин після укладання. Час твердіння суміші залежить від характеру основи, температури і відносної вологості повітря і складає  мінімум 24 години.

Витрата

Витрата суміші на 1 мм суцільного шару  1,2 - 1,3 кг/м2.

Примітка

Якщо на мішку зазначена позначка Описание: cid:986FCF69.01D2875D.243E7E7E.5665B278_csseditor, то суміш мурувальна ANSERGLOB ВСМ 11 використовується при температурі від  0 ° С. В період набору міцності суміші, допускається зниження температури навколишнього середовища до -5 ° С. Основа для суміші не повинна бути замороженою. Всі вищевказані рекомендації ефективні при відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркування, схоплення і затвердіння  може змінитися.

 

Зберігання

У сухому приміщенні у фірмових мішках. Гарантійний строк зберігання 12 місяців від дати виробництва при відносній вологості повітря не більше 70%.

Правила безпеки

Мурувальна суміш при змішуванні з водою викликає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У випадку потрапляння розчину в очі необхідно промити водою та звернутися до лікаря. Для захисту рук необхідно використовувати гумові рукавички.

Суміш TM “ANSERGLOB” Ц.1.МР2.  ДСТУ Б В.2.7-126:2011

Висновок державної санітарно – гігієнічної експертизи №05.03.02-03/38548 від 27.08.2015.