Застосування
Стельова плита Orbit з біорозчинного мінерального волокна на базі натуральних видів сировини: перліту, глини, крохмалю. Застосовується як звукоізолююча плита.
Властивості
Орбіт (Orbit) AMF - бюджетна стельова плита білого кольору з мінерального волокна. Виготовляється з одним видом кромки – SK.
Характеристики:
- Розмір плити Орбіт 1200х600 мм;
- Товщина плити: 13 мм;
- Звукопоглинання: 0,20?w. 0,20 NRC;
- Матеріал: мінеральне волокно;
- Колір: білий (RAL 9010);
- Кромка: SK;
- Вологостійкість: 70%;
- Кількість в упаковці: 18 шт. (6,48 м?).
| Плиты подвесного потолка | |
|---|---|
| Размер плиты | 600х1200 мм |
| Толщина плиты | 13 мм |
| Шумопоглощение | 0,20 а |
| Светоотражение | 88% |
| Количество в упаковке | 12 шт. |
| Звукоизоляция | 34 дБ |
| Влагостойкость | 70% |
| Кромка | SK, Board |
| Назначение потолка | Офисы, торговые помещения |
Плита потолочная Ecomin ORBIT board 1200х600х13 12шт./упак.
- Модель: 4694
Застосування
Стельова плита Orbit з біорозчинного мінерального волокна на базі натуральних видів сировини: перліту, глини, крохмалю. Застосовується як звукоізолююча плита.
Властивості
Орбіт (Orbit) AMF - бюджетна стельова плита білого кольору з мінерального волокна. Виготовляється з одним видом кромки – SK.
Характеристики:
- Розмір плити Орбіт 1200х600 мм;
- Товщина плити: 13 мм;
- Звукопоглинання: 0,20?w. 0,20 NRC;
- Матеріал: мінеральне волокно;
- Колір: білий (RAL 9010);
- Кромка: SK;
- Вологостійкість: 70%;
- Кількість в упаковці: 18 шт. (6,48 м?).
| Плиты подвесного потолка | |
|---|---|
| Размер плиты | 600х1200 мм |
| Толщина плиты | 13 мм |
| Шумопоглощение | 0,20 а |
| Светоотражение | 88% |
| Количество в упаковке | 12 шт. |
| Звукоизоляция | 34 дБ |
| Влагостойкость | 70% |
| Кромка | SK, Board |
| Назначение потолка | Офисы, торговые помещения |
- Производитель: Knauf Сeiling Solutions
- Просмотрено: 4080
- Наличие: Есть в наличии

